Přihlášení pro zákazníky: heslo:

PÁR SLOV O MĚ

Nabízím profesionální fotografické práce se zaměřením na fotografie osob. Může ke mě přijít těhotná maminka, rodiče s dětmi nebo různé skupinky. Fotografuji také portrét, glamour a akt. Fotografuji samozřejme i muže. Mám vybavení pro fotografování v exteriéru včetnč zábleskových světel a dalšího příslušenství.

Každé Vaše přání je pro mě výzva.

Svoje služby nabízím při fotografování svateb, maturitních plesů včetně přenosného fotostudia s tiskem fotografií na místě.

Ateliér.

Soucástí fotoateliéru je profesionální tiskové studio, kde zpracujeme Vaše fotografie do tištěné podoby v různých variantách. Pro nedočkavé zákazníky máme připravený samoobslužný kiosek, ze kterého si fotografie můžete odnést hned domů včetně rámečku nebo alba.

Veškeré fotografie jsou diskrétní a nikdy se nestane, že by fotografie byly bez písemného souhlasu vystaveny. Veškeré fotografie vystavené na mých stránkách jsou formou výměny ( modelka neplatí, ale fotky mužu dále prezentovat )

Tisk fotografií je možný ve formátech 10x15, 15x20, 20x30, 30x45, 40x60, 60x90 na profesionální fotopapír nebo plátno. Fotografie vám na místě zarámujeme. Mimo jiné máme k dispozici digitální tiskárny pro produkční tisk fotografií, pozvánek, PF, svatebních oznámení atd. včetne řezání a grafického návrhu. Provádíme retušování fotografií, fotokoláže, a mnoho dalších.

NA CO FOTÍM

NIKON D7000


Miroslav Beránek

© 2013

Bez výslovného souhlasu je zakázáno šířit publikované fotografie.

Partneři
Kontakt

Adámkova třída 237
539 01 Hlinsko

Tel.: 469 312 059

Provozní doba:
Po–Pá: 8.3o-12.oo 13.oo-16.oo


TOPlist